Bestyrelsen

Bestyrelsen/ledelsen

Nedenfor finder du en oversigt over vores bestyrelse og ledelsen.

IMG_4529

Claus Butzau Olsen

Formand og Sportschef
Mail: Formand@gymaalborg.dk
Telefon: 22 90 26 76

IMG_4530

Henrik Bjørn Bertelsen

Næstformand 
Mail: Naestformand@gymaalborg.dk
Telefon:

IMG_4527

Giancarlo Tello

Cheftræner
Mail: Cheftraener@gymaalborg.dk
Telefon: 42 52 52 79

IMG_4526

Rikke Kristensen

Kasserer
Mail: Kasserer@gymaalborg.dk
Telefon:

IMG_4532

Mette Tange Carstens

Bestyrelsesmedlem
CheftrænerTeamGym
Mail:Bestyrelsesmedlem1@gymaalborg.dk
Telefon: 20 16 74 05

IMG_4521

Martin Rishøj

Bestyrelsesmedlem 
Mail:Bestyrelsesmedlem2@gymaalborg.dk
Telefon:

IMG_4518

Rikke Ditlev

Bestyrelsesmedlem 
Ansvarlig for klubtøj
Mail:Bestyrelsesmedlem3@gymaalborg.dk
Telefon:

Billede på vej

Lise-lotte Molin

Suppleant
Mail: Suppleant1@gymaalborg.dk
Telefon: 

Billede på vej

Rasmus Skov

Suppleant
Mail: Suppleant2@gymaalborg.dk
Telefon:

Billede på vej

Mira Ocana Olsen

Receptionist
Mail: reception@gymaalborg.dk
Telefon:

Scroll til toppen

Vi bruger cookies for at kunne give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.